Hardline Whey 3 Matrix Detaylı İnceleme

İşte karşınızda ambalaj harikası bir ürün Hardline whey 3 matrix :). Ambalajı harika dediysek içeriği çok da kötü değil yanlış anlaşılmasın. Ancak  Whey 3 matrix bugün bu adetlerde satılıyorsa sebebi bizim milletin içerikten ziyade ambalaja takık olması.

hardline whey 3 matrixİçerik

Nitrojen spiking’i akıllara getiren zengin mi zengin bir içeriği var. Basmış kreatini, glutamini, BCAA yı oysa nolurdu be abi biraz daha saf halde sunsaydınız şu proteini. Ham madde kalitesine gelirsek firma proteini illa Amerika’dan aldım diyor. Evet Amerika’da birinci bir sınıf bir whey üreticisi ile protein ticareti yapıyor olabilirsin ama ne kadarını bu ürününde kullanıyorsun onu göster bana. Kaldı ki Hipro‘nun içerdiği proteinin de %100 Davisco ithalatı olduğunu düşünmüyorum. Her neyse bu kadar yüklenmek yeter biraz da iyi taraflarından bahsedelim. Amino asit profili yeni başlayan bir sporcu için tatminkar. Hele hele 3gr lık creatine içeriği yeni başlayanlar için fazla bile.

Tat – İçim

Çikolata için konuşursak tadı şahane diyemem. Zaten şahane tat isteyen gitsin muzlu süt içsin. Ayrıca çilekli ve yeni çıkan tarçın sahlepliyi de denedim. Sahlepli protein mi olur, iyice şaşırdı bu hardline:). Her ikisi de orta not alır. Az su kullanılırsa sahlepli genzi biraz yakıyor. Her ne kadar tat konusu göreceli olsa da Whey 3 Matrix tat konusunda benden geçer not aldı. Hepsinin içimi kolay shakerda rahat hazırlanıyor. Topaklanma çileklide min. seviyede yada o denediğim ürünün SKT si yakındı bilemiyorum..

Fiyat

Glanbia kendisi gelip optimum gold standard‘ın fiyatını 229’a çaktı. E güzel kardeşim sen daha 199TL fiyat koyarak nasıl baş edeceksin böyle dünya markası ile. Üstelik senden 20 servis de fazla. Fiyatı kesinlikle yüksek. 4kg lik birim fiyat açısından nispeten iyi (299 TL) ama kim biterecek o kadar proteini. Hele ki ilk defa Hardline deneyeceklere tavsiye etmiyorum bu boya tenekesini.

Performans

Ne yalan söyleyeyim yukarıda bahsettiğim 1 kutu çikolatalı 3 Matrix’i 25-28 gün kullandım ve beklediğimden daha iyi sonuç verdi. Ama bence içine dayadıkları kreatin in marifeti bu konuda büyük. Özellikle definasyon kasanlara tavsiye etmiyorum. Biraz ondan da koy bundan da olsun tarzı beslenme ve spor anlayışı içinde olanlara uygun bu Hardline Whey 3 Matrix.

Genel Yorumlar

Kısa bir araştırma sonrası üzülerek tekrar gördüm ki türk sporcusunun ürün hakkında yapabildiği tek yorum tat ve fiyat üzerine. Eğer ürünü araştırıyorsanız hb, gg gibi pazar yerlerindeki yorumları baz almayın. Kimse ne dediğini bilmiyor. Birkaç videoda detaylı incelemesi var onlarda da belli ki paranın ucu hafiften gösterilmiş. Biz yine de emeğe saygı gösterelim. En azından içmeden içinde az çok ne olduğu anlatılmış.

Nasıl? Satın Alınır Mı Sporjenik?

Ben almam:) Alana hayırlı olsun..